Kolejna witryna oparta na WordPressie

Fortuna I Liga

Fortuna I Liga

2021/2022
Kolejka 1
30.07.2021 17:00
Odra Opole
1 4
Miedź Legnica
30.07.2021 17:00
Odra Opole
1
4
Miedź Legnica
30.07.2021 19:00
Korona Kielce
2 0
SKRA Częstochowa
30.07.2021 19:00
Korona Kielce
2
0
SKRA Częstochowa
30.07.2021 19:30
GKS Tychy
1 1
ŁKS Łódź
30.07.2021 19:30
GKS Tychy
1
1
ŁKS Łódź
31.07.2021 11:40
GKS Katowice
2 2
Resovia Rzeszów
31.07.2021 11:40
GKS Katowice
2
2
Resovia Rzeszów
31.07.2021 17:00
GKS Jastrzębie
0 2
Puszcza Niepołomice
31.07.2021 17:00
GKS Jastrzębie
0
2
Puszcza Niepołomice
31.07.2021 19:30
Arka Gdynia
1 1
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021 19:30
Arka Gdynia
1
1
Zagłębie Sosnowiec
1.08.2021 11:40
Widzew Łódź
3 0
Sandecja Nowy Sącz
1.08.2021 11:40
Widzew Łódź
3
0
Sandecja Nowy Sącz
1.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
1 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
1
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
1 2
Chrobry Głogów
1.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
1
2
Chrobry Głogów
Kolejka 2
6.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1 0
GKS Tychy
6.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1
0
GKS Tychy
6.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 3
Odra Opole
6.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0
3
Odra Opole
7.08.2021 11:40
Miedź Legnica
1 0
GKS Katowice
7.08.2021 11:40
Miedź Legnica
1
0
GKS Katowice
7.08.2021 17:00
Górnik Polkowice
0 2
Sandecja Nowy Sącz
7.08.2021 17:00
Górnik Polkowice
0
2
Sandecja Nowy Sącz
7.08.2021 19:30
Arka Gdynia
0 2
Chrobry Głogów
7.08.2021 19:30
Arka Gdynia
0
2
Chrobry Głogów
8.08.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
1 2
Widzew Łódź
8.08.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
1
2
Widzew Łódź
8.08.2021 14:00
GKS Jastrzębie
1 0
Stomil Olsztyn
8.08.2021 14:00
GKS Jastrzębie
1
0
Stomil Olsztyn
8.08.2021 17:00
ŁKS Łódź
3 2
SKRA Częstochowa
8.08.2021 17:00
ŁKS Łódź
3
2
SKRA Częstochowa
9.08.2021 17:00
Korona Kielce
3 1
Puszcza Niepołomice
9.08.2021 17:00
Korona Kielce
3
1
Puszcza Niepołomice
Kolejka 3
12.08.2021 19:00
Resovia Rzeszów
0 1
SKRA Częstochowa
12.08.2021 19:00
Resovia Rzeszów
0
1
SKRA Częstochowa
13.08.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
0 2
ŁKS Łódź
13.08.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
0
2
ŁKS Łódź
13.08.2021 19:30
GKS Tychy
0 3
Miedź Legnica
13.08.2021 19:30
GKS Tychy
0
3
Miedź Legnica
14.08.2021 11:40
Korona Kielce
2 1
GKS Jastrzębie
14.08.2021 11:40
Korona Kielce
2
1
GKS Jastrzębie
14.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
0 1
Arka Gdynia
14.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
0
1
Arka Gdynia
14.08.2021 19:30
GKS Katowice
2 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.08.2021 19:30
GKS Katowice
2
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15.08.2021 11:40
Widzew Łódź
2 0
Chrobry Głogów
15.08.2021 11:40
Widzew Łódź
2
0
Chrobry Głogów
15.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
2 4
Zagłębie Sosnowiec
15.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
2
4
Zagłębie Sosnowiec
15.08.2021 17:00
Odra Opole
1 2
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2021 17:00
Odra Opole
1
2
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4
17.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1 1
Puszcza Niepołomice
17.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1
1
Puszcza Niepołomice
17.08.2021 17:00
Miedź Legnica
1 1
SKRA Częstochowa
17.08.2021 17:00
Miedź Legnica
1
1
SKRA Częstochowa
17.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 0
GKS Tychy
17.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0
0
GKS Tychy
18.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
0 1
Korona Kielce
18.08.2021 17:00
Stomil Olsztyn
0
1
Korona Kielce
18.08.2021 17:00
ŁKS Łódź
2 2
GKS Jastrzębie
18.08.2021 17:00
ŁKS Łódź
2
2
GKS Jastrzębie
18.08.2021 19:30
Arka Gdynia
3 1
Widzew Łódź
18.08.2021 19:30
Arka Gdynia
3
1
Widzew Łódź
19.08.2021 17:00
Odra Opole
1 0
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2021 17:00
Odra Opole
1
0
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2021 17:00
Górnik Polkowice
0 0
Chrobry Głogów
19.08.2021 17:00
Górnik Polkowice
0
0
Chrobry Głogów
19.08.2021 19:30
GKS Katowice
0 0
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2021 19:30
GKS Katowice
0
0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 5
20.08.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
0 1
Miedź Legnica
20.08.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
0
1
Miedź Legnica
21.08.2021 11:40
GKS Jastrzębie
1 1
Resovia Rzeszów
21.08.2021 11:40
GKS Jastrzębie
1
1
Resovia Rzeszów
21.08.2021 17:00
Korona Kielce
1 0
ŁKS Łódź
21.08.2021 17:00
Korona Kielce
1
0
ŁKS Łódź
21.08.2021 19:30
Widzew Łódź
2 0
Stomil Olsztyn
21.08.2021 19:30
Widzew Łódź
2
0
Stomil Olsztyn
22.08.2021 11:40
GKS Katowice
3 2
Zagłębie Sosnowiec
22.08.2021 11:40
GKS Katowice
3
2
Zagłębie Sosnowiec
22.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
2 1
Arka Gdynia
22.08.2021 14:00
Górnik Polkowice
2
1
Arka Gdynia
22.08.2021 17:00
GKS Tychy
2 1
Sandecja Nowy Sącz
22.08.2021 17:00
GKS Tychy
2
1
Sandecja Nowy Sącz
23.08.2021 17:00
Odra Opole
1 0
Chrobry Głogów
23.08.2021 17:00
Odra Opole
1
0
Chrobry Głogów
23.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 0
SKRA Częstochowa
23.08.2021 19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
0
SKRA Częstochowa
Kolejka 6
27.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
0 1
Korona Kielce
27.08.2021 17:00
Resovia Rzeszów
0
1
Korona Kielce
27.08.2021 19:30
Stomil Olsztyn
0 3
ŁKS Łódź
27.08.2021 19:30
Stomil Olsztyn
0
3
ŁKS Łódź
28.08.2021 11:40
Arka Gdynia
3 0
Odra Opole
28.08.2021 11:40
Arka Gdynia
3
0
Odra Opole
28.08.2021 17:00
Widzew Łódź
4 2
Górnik Polkowice
28.08.2021 17:00
Widzew Łódź
4
2
Górnik Polkowice
28.08.2021 19:30
Miedź Legnica
1 1
GKS Jastrzębie
28.08.2021 19:30
Miedź Legnica
1
1
GKS Jastrzębie
29.08.2021 11:40
Chrobry Głogów
4 0
GKS Katowice
29.08.2021 11:40
Chrobry Głogów
4
0
GKS Katowice
29.08.2021 14:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 0
Puszcza Niepołomice
29.08.2021 14:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4
0
Puszcza Niepołomice
29.08.2021 18:45
Zagłębie Sosnowiec
1 2
GKS Tychy
29.08.2021 18:45
Zagłębie Sosnowiec
1
2
GKS Tychy
17.11.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
0 1
SKRA Częstochowa
17.11.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
0
1
SKRA Częstochowa
Kolejka 7
3.09.2021 19:30
Korona Kielce
0 0
Miedź Legnica
3.09.2021 19:30
Korona Kielce
0
0
Miedź Legnica
4.09.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
0 0
SKRA Częstochowa
4.09.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
0
0
SKRA Częstochowa
5.09.2021 11:40
ŁKS Łódź
0 3
Resovia Rzeszów
5.09.2021 11:40
ŁKS Łódź
0
3
Resovia Rzeszów
5.09.2021 14:00
GKS Jastrzębie
0 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5.09.2021 14:00
GKS Jastrzębie
0
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5.09.2021 17:00
Odra Opole
0 0
Widzew Łódź
5.09.2021 17:00
Odra Opole
0
0
Widzew Łódź
15.09.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
1 2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
1
2
Sandecja Nowy Sącz
16.09.2021 17:00
GKS Katowice
2 4
Arka Gdynia
16.09.2021 17:00
GKS Katowice
2
4
Arka Gdynia
16.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
2 2
Stomil Olsztyn
16.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
2
2
Stomil Olsztyn
16.09.2021 19:30
GKS Tychy
1 0
Chrobry Głogów
16.09.2021 19:30
GKS Tychy
1
0
Chrobry Głogów
Kolejka 8
10.09.2021 14:00
Chrobry Głogów
0 1
SKRA Częstochowa
10.09.2021 14:00
Chrobry Głogów
0
1
SKRA Częstochowa
10.09.2021 19:30
Widzew Łódź
3 1
GKS Katowice
10.09.2021 19:30
Widzew Łódź
3
1
GKS Katowice
11.09.2021 11:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 3
Korona Kielce
11.09.2021 11:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
3
Korona Kielce
11.09.2021 17:00
GKS Jastrzębie
0 3
Sandecja Nowy Sącz
11.09.2021 17:00
GKS Jastrzębie
0
3
Sandecja Nowy Sącz
11.09.2021 19:30
Miedź Legnica
0 2
ŁKS Łódź
11.09.2021 19:30
Miedź Legnica
0
2
ŁKS Łódź
12.09.2021 11:40
Arka Gdynia
0 1
GKS Tychy
12.09.2021 11:40
Arka Gdynia
0
1
GKS Tychy
12.09.2021 14:00
Zagłębie Sosnowiec
1 2
Puszcza Niepołomice
12.09.2021 14:00
Zagłębie Sosnowiec
1
2
Puszcza Niepołomice
12.09.2021 17:00
Górnik Polkowice
1 1
Odra Opole
12.09.2021 17:00
Górnik Polkowice
1
1
Odra Opole
13.09.2021 17:00
Stomil Olsztyn
4 2
Resovia Rzeszów
13.09.2021 17:00
Stomil Olsztyn
4
2
Resovia Rzeszów
Kolejka 9
17.09.2021 17:00
GKS Jastrzębie
1 1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021 17:00
GKS Jastrzębie
1
1
Zagłębie Sosnowiec
18.09.2021 11:40
ŁKS Łódź
1 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18.09.2021 11:40
ŁKS Łódź
1
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18.09.2021 19:30
Korona Kielce
0 1
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021 19:30
Korona Kielce
0
1
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2021 11:40
GKS Tychy
1 1
Widzew Łódź
19.09.2021 11:40
GKS Tychy
1
1
Widzew Łódź
19.09.2021 14:00
Odra Opole
2 0
Stomil Olsztyn
19.09.2021 14:00
Odra Opole
2
0
Stomil Olsztyn
19.09.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
2 2
Chrobry Głogów
19.09.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
2
2
Chrobry Głogów
20.09.2021 17:00
SKRA Częstochowa
2 1
Arka Gdynia
20.09.2021 17:00
SKRA Częstochowa
2
1
Arka Gdynia
20.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
1 1
GKS Katowice
20.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
1
1
GKS Katowice
19.10.2021 17:00
Resovia Rzeszów
0 2
Miedź Legnica
19.10.2021 17:00
Resovia Rzeszów
0
2
Miedź Legnica
Kolejka 10
24.09.2021 17:00
Widzew Łódź
4 0
SKRA Częstochowa
24.09.2021 17:00
Widzew Łódź
4
0
SKRA Częstochowa
24.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
0 1
GKS Tychy
24.09.2021 19:30
Górnik Polkowice
0
1
GKS Tychy
25.09.2021 11:40
Odra Opole
4 2
GKS Katowice
25.09.2021 11:40
Odra Opole
4
2
GKS Katowice
25.09.2021 17:00
Arka Gdynia
2 0
Puszcza Niepołomice
25.09.2021 17:00
Arka Gdynia
2
0
Puszcza Niepołomice
25.09.2021 19:30
Chrobry Głogów
2 0
GKS Jastrzębie
25.09.2021 19:30
Chrobry Głogów
2
0
GKS Jastrzębie
26.09.2021 11:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 0
Resovia Rzeszów
26.09.2021 11:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
0
Resovia Rzeszów
26.09.2021 14:00
Stomil Olsztyn
3 0
Miedź Legnica
26.09.2021 14:00
Stomil Olsztyn
3
0
Miedź Legnica
26.09.2021 17:00
Sandecja Nowy Sącz
0 1
ŁKS Łódź
26.09.2021 17:00
Sandecja Nowy Sącz
0
1
ŁKS Łódź
27.09.2021 17:00
Zagłębie Sosnowiec
0 0
Korona Kielce
27.09.2021 17:00
Zagłębie Sosnowiec
0
0
Korona Kielce
Kolejka 11
1.10.2021 17:00
Miedź Legnica
4 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.10.2021 17:00
Miedź Legnica
4
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.10.2021 19:30
ŁKS Łódź
0 1
Zagłębie Sosnowiec
1.10.2021 19:30
ŁKS Łódź
0
1
Zagłębie Sosnowiec
2.10.2021 11:40
Puszcza Niepołomice
0 1
Widzew Łódź
2.10.2021 11:40
Puszcza Niepołomice
0
1
Widzew Łódź
2.10.2021 17:00
Korona Kielce
2 2
Chrobry Głogów
2.10.2021 17:00
Korona Kielce
2
2
Chrobry Głogów
2.10.2021 19:30
Resovia Rzeszów
0 1
Sandecja Nowy Sącz
2.10.2021 19:30
Resovia Rzeszów
0
1
Sandecja Nowy Sącz
3.10.2021 11:40
GKS Tychy
2 1
Odra Opole
3.10.2021 11:40
GKS Tychy
2
1
Odra Opole
3.10.2021 14:00
Górnik Polkowice
0 0
SKRA Częstochowa
3.10.2021 14:00
Górnik Polkowice
0
0
SKRA Częstochowa
3.10.2021 17:00
GKS Katowice
2 1
Stomil Olsztyn
3.10.2021 17:00
GKS Katowice
2
1
Stomil Olsztyn
4.10.2021 17:00
GKS Jastrzębie
1 5
Arka Gdynia
4.10.2021 17:00
GKS Jastrzębie
1
5
Arka Gdynia
Kolejka 12
8.10.2021 16:30
Arka Gdynia
0 0
Korona Kielce
8.10.2021 16:30
Arka Gdynia
0
0
Korona Kielce
9.10.2021 11:40
GKS Katowice
2 2
GKS Tychy
9.10.2021 11:40
GKS Katowice
2
2
GKS Tychy
10.10.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
0 1
Resovia Rzeszów
10.10.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
0
1
Resovia Rzeszów
10.10.2021 14:00
Sandecja Nowy Sącz
1 3
Miedź Legnica
10.10.2021 14:00
Sandecja Nowy Sącz
1
3
Miedź Legnica
10.10.2021 17:00
Widzew Łódź
3 1
GKS Jastrzębie
10.10.2021 17:00
Widzew Łódź
3
1
GKS Jastrzębie
20.10.2021 17:00
Górnik Polkowice
0 1
Puszcza Niepołomice
20.10.2021 17:00
Górnik Polkowice
0
1
Puszcza Niepołomice
20.10.2021 19:30
Odra Opole
1 0
SKRA Częstochowa
20.10.2021 19:30
Odra Opole
1
0
SKRA Częstochowa
21.10.2021 17:00
Stomil Olsztyn
2 4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
21.10.2021 17:00
Stomil Olsztyn
2
4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.12.2021 18:00
Chrobry Głogów
1 0
ŁKS Łódź
1.12.2021 18:00
Chrobry Głogów
1
0
ŁKS Łódź
Kolejka 13
15.10.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
3 0
Odra Opole
15.10.2021 17:00
Puszcza Niepołomice
3
0
Odra Opole
15.10.2021 19:30
Korona Kielce
0 1
Widzew Łódź
15.10.2021 19:30
Korona Kielce
0
1
Widzew Łódź
16.10.2021 11:40
Resovia Rzeszów
3 0
Chrobry Głogów
16.10.2021 11:40
Resovia Rzeszów
3
0
Chrobry Głogów
16.10.2021 14:00
GKS Jastrzębie
3 1
Górnik Polkowice
16.10.2021 14:00
GKS Jastrzębie
3
1
Górnik Polkowice
16.10.2021 17:00
Miedź Legnica
4 0
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021 17:00
Miedź Legnica
4
0
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 1
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0
1
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021 19:30
SKRA Częstochowa
0 0
GKS Katowice
16.10.2021 19:30
SKRA Częstochowa
0
0
GKS Katowice
17.10.2021 11:40
ŁKS Łódź
1 0
Arka Gdynia
17.10.2021 11:40
ŁKS Łódź
1
0
Arka Gdynia
18.10.2021 17:00
GKS Tychy
1 2
Stomil Olsztyn
18.10.2021 17:00
GKS Tychy
1
2
Stomil Olsztyn
Kolejka 14
22.10.2021 19:30
Chrobry Głogów
0 0
Miedź Legnica
22.10.2021 19:30
Chrobry Głogów
0
0
Miedź Legnica
23.10.2021 11:40
Górnik Polkowice
2 2
Korona Kielce
23.10.2021 11:40
Górnik Polkowice
2
2
Korona Kielce
23.10.2021 14:00
Arka Gdynia
2 0
Resovia Rzeszów
23.10.2021 14:00
Arka Gdynia
2
0
Resovia Rzeszów
23.10.2021 17:00
GKS Katowice
1 0
Puszcza Niepołomice
23.10.2021 17:00
GKS Katowice
1
0
Puszcza Niepołomice
23.10.2021 19:30
GKS Tychy
0 0
SKRA Częstochowa
23.10.2021 19:30
GKS Tychy
0
0
SKRA Częstochowa
24.10.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
2 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
24.10.2021 11:40
Zagłębie Sosnowiec
2
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
24.10.2021 14:00
Odra Opole
2 2
GKS Jastrzębie
24.10.2021 14:00
Odra Opole
2
2
GKS Jastrzębie
24.10.2021 17:00
Widzew Łódź
2 2
ŁKS Łódź
24.10.2021 17:00
Widzew Łódź
2
2
ŁKS Łódź
25.10.2021 17:00
Stomil Olsztyn
1 2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021 17:00
Stomil Olsztyn
1
2
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 15
29.10.2021 19:30
Korona Kielce
2 1
Odra Opole
29.10.2021 19:30
Korona Kielce
2
1
Odra Opole
30.10.2021 11:40
GKS Jastrzębie
0 0
GKS Katowice
30.10.2021 11:40
GKS Jastrzębie
0
0
GKS Katowice
30.10.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1 0
Widzew Łódź
30.10.2021 17:00
Resovia Rzeszów
1
0
Widzew Łódź
30.10.2021 19:30
ŁKS Łódź
1 1
Górnik Polkowice
30.10.2021 19:30
ŁKS Łódź
1
1
Górnik Polkowice
31.10.2021 12:40
Miedź Legnica
1 0
Arka Gdynia
31.10.2021 12:40
Miedź Legnica
1
0
Arka Gdynia
31.10.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
1 1
Zagłębie Sosnowiec
31.10.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
1
1
Zagłębie Sosnowiec
31.10.2021 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 1
Chrobry Głogów
31.10.2021 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
1
Chrobry Głogów
31.10.2021 20:30
Puszcza Niepołomice
2 2
GKS Tychy
31.10.2021 20:30
Puszcza Niepołomice
2
2
GKS Tychy
Kolejka 16
5.11.2021 18:00
Odra Opole
3 0
ŁKS Łódź
5.11.2021 18:00
Odra Opole
3
0
ŁKS Łódź
5.11.2021 20:30
Arka Gdynia
1 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5.11.2021 20:30
Arka Gdynia
1
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6.11.2021 12:40
GKS Katowice
1 0
Korona Kielce
6.11.2021 12:40
GKS Katowice
1
0
Korona Kielce
6.11.2021 18:00
Chrobry Głogów
1 0
Sandecja Nowy Sącz
6.11.2021 18:00
Chrobry Głogów
1
0
Sandecja Nowy Sącz
6.11.2021 20:30
GKS Tychy
4 1
GKS Jastrzębie
6.11.2021 20:30
GKS Tychy
4
1
GKS Jastrzębie
7.11.2021 12:40
Widzew Łódź
1 1
Miedź Legnica
7.11.2021 12:40
Widzew Łódź
1
1
Miedź Legnica
7.11.2021 15:00
Stomil Olsztyn
3 1
Zagłębie Sosnowiec
7.11.2021 15:00
Stomil Olsztyn
3
1
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 17
12.11.2021 17:30
Resovia Rzeszów
3 3
Odra Opole
12.11.2021 17:30
Resovia Rzeszów
3
3
Odra Opole
12.11.2021 18:00
Puszcza Niepołomice
0 2
Stomil Olsztyn
12.11.2021 18:00
Puszcza Niepołomice
0
2
Stomil Olsztyn
13.11.2021 18:00
ŁKS Łódź
1 0
GKS Katowice
13.11.2021 18:00
ŁKS Łódź
1
0
GKS Katowice
13.11.2021 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 0
Widzew Łódź
13.11.2021 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4
0
Widzew Łódź
14.11.2021 12:40
GKS Jastrzębie
0 1
SKRA Częstochowa
14.11.2021 12:40
GKS Jastrzębie
0
1
SKRA Częstochowa
14.11.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
3 1
Arka Gdynia
14.11.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
3
1
Arka Gdynia
15.11.2021 18:00
Miedź Legnica
3 1
Górnik Polkowice
15.11.2021 18:00
Miedź Legnica
3
1
Górnik Polkowice
24.11.2021 18:00
Zagłębie Sosnowiec
3 2
Chrobry Głogów
24.11.2021 18:00
Zagłębie Sosnowiec
3
2
Chrobry Głogów
24.11.2021 20:30
Korona Kielce
0 1
GKS Tychy
24.11.2021 20:30
Korona Kielce
0
1
GKS Tychy
Kolejka 18
19.11.2021 18:00
Puszcza Niepołomice
0 0
GKS Jastrzębie
19.11.2021 18:00
Puszcza Niepołomice
0
0
GKS Jastrzębie
19.11.2021 20:30
Miedź Legnica
2 0
Odra Opole
19.11.2021 20:30
Miedź Legnica
2
0
Odra Opole
20.11.2021 12:40
Zagłębie Sosnowiec
1 0
Arka Gdynia
20.11.2021 12:40
Zagłębie Sosnowiec
1
0
Arka Gdynia
20.11.2021 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 0
Górnik Polkowice
20.11.2021 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4
0
Górnik Polkowice
20.11.2021 20:30
SKRA Częstochowa
1 4
Korona Kielce
20.11.2021 20:30
SKRA Częstochowa
1
4
Korona Kielce
21.11.2021 12:40
ŁKS Łódź
2 0
GKS Tychy
21.11.2021 12:40
ŁKS Łódź
2
0
GKS Tychy
21.11.2021 18:00
Chrobry Głogów
2 0
Stomil Olsztyn
21.11.2021 18:00
Chrobry Głogów
2
0
Stomil Olsztyn
22.11.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
2 2
Widzew Łódź
22.11.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
2
2
Widzew Łódź
1.12.2021 20:30
Resovia Rzeszów
2 2
GKS Katowice
1.12.2021 20:30
Resovia Rzeszów
2
2
GKS Katowice
Kolejka 19
26.11.2021 18:00
SKRA Częstochowa
0 0
ŁKS Łódź
26.11.2021 18:00
SKRA Częstochowa
0
0
ŁKS Łódź
26.11.2021 18:00
GKS Katowice
2 3
Miedź Legnica
26.11.2021 18:00
GKS Katowice
2
3
Miedź Legnica
26.11.2021 20:30
Odra Opole
1 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.11.2021 20:30
Odra Opole
1
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
27.11.2021 12:40
Chrobry Głogów
1 0
Arka Gdynia
27.11.2021 12:40
Chrobry Głogów
1
0
Arka Gdynia
27.11.2021 20:30
Puszcza Niepołomice
5 2
Korona Kielce
27.11.2021 20:30
Puszcza Niepołomice
5
2
Korona Kielce
28.11.2021 12:40
GKS Tychy
0 1
Resovia Rzeszów
28.11.2021 12:40
GKS Tychy
0
1
Resovia Rzeszów
28.11.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
1 1
Górnik Polkowice
28.11.2021 15:00
Sandecja Nowy Sącz
1
1
Górnik Polkowice
28.11.2021 18:00
Widzew Łódź
3 2
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021 18:00
Widzew Łódź
3
2
Zagłębie Sosnowiec
16.03.2022 18:00
Stomil Olsztyn
- -
GKS Jastrzębie
16.03.2022 18:00
Stomil Olsztyn
-
-
GKS Jastrzębie
Kolejka 20
3.12.2021 18:00
Zagłębie Sosnowiec
5 0
Górnik Polkowice
3.12.2021 18:00
Zagłębie Sosnowiec
5
0
Górnik Polkowice
3.12.2021 20:30
Miedź Legnica
2 0
GKS Tychy
3.12.2021 20:30
Miedź Legnica
2
0
GKS Tychy
4.12.2021 12:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 2
GKS Katowice
4.12.2021 12:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
2
GKS Katowice
4.12.2021 15:00
ŁKS Łódź
- -
Puszcza Niepołomice
4.12.2021 15:00
ŁKS Łódź
-
-
Puszcza Niepołomice
Mecz przełożony
4.12.2021 20:30
SKRA Częstochowa
0 1
Resovia Rzeszów
4.12.2021 20:30
SKRA Częstochowa
0
1
Resovia Rzeszów
5.12.2021 12:40
Arka Gdynia
6 0
Stomil Olsztyn
5.12.2021 12:40
Arka Gdynia
6
0
Stomil Olsztyn
5.12.2021 15:00
Chrobry Głogów
0 0
Widzew Łódź
5.12.2021 15:00
Chrobry Głogów
0
0
Widzew Łódź
5.12.2021 18:00
GKS Jastrzębie
0 2
Korona Kielce
5.12.2021 18:00
GKS Jastrzębie
0
2
Korona Kielce
6.12.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
1 2
Odra Opole
6.12.2021 18:00
Sandecja Nowy Sącz
1
2
Odra Opole
Kolejka 21
26.02.2022
Korona Kielce
- -
Stomil Olsztyn
26.02.2022
Korona Kielce
-
-
Stomil Olsztyn
26.02.2022
GKS Jastrzębie
- -
ŁKS Łódź
26.02.2022
GKS Jastrzębie
-
-
ŁKS Łódź
26.02.2022
Puszcza Niepołomice
- -
Resovia Rzeszów
26.02.2022
Puszcza Niepołomice
-
-
Resovia Rzeszów
26.02.2022
SKRA Częstochowa
- -
Miedź Legnica
26.02.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Miedź Legnica
26.02.2022
GKS Tychy
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.02.2022
GKS Tychy
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.02.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
GKS Katowice
26.02.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
GKS Katowice
26.02.2022
Odra Opole
- -
Zagłębie Sosnowiec
26.02.2022
Odra Opole
-
-
Zagłębie Sosnowiec
26.02.2022
Chrobry Głogów
- -
Górnik Polkowice
26.02.2022
Chrobry Głogów
-
-
Górnik Polkowice
26.02.2022
Widzew Łódź
- -
Arka Gdynia
26.02.2022
Widzew Łódź
-
-
Arka Gdynia
Kolejka 22
5.03.2022
Stomil Olsztyn
- -
Widzew Łódź
5.03.2022
Stomil Olsztyn
-
-
Widzew Łódź
5.03.2022
Arka Gdynia
- -
Górnik Polkowice
5.03.2022
Arka Gdynia
-
-
Górnik Polkowice
5.03.2022
Chrobry Głogów
- -
Odra Opole
5.03.2022
Chrobry Głogów
-
-
Odra Opole
5.03.2022
Zagłębie Sosnowiec
- -
GKS Katowice
5.03.2022
Zagłębie Sosnowiec
-
-
GKS Katowice
5.03.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
GKS Tychy
5.03.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
GKS Tychy
5.03.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
SKRA Częstochowa
5.03.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
SKRA Częstochowa
5.03.2022
Miedź Legnica
- -
Puszcza Niepołomice
5.03.2022
Miedź Legnica
-
-
Puszcza Niepołomice
5.03.2022
Resovia Rzeszów
- -
GKS Jastrzębie
5.03.2022
Resovia Rzeszów
-
-
GKS Jastrzębie
5.03.2022
ŁKS Łódź
- -
Korona Kielce
5.03.2022
ŁKS Łódź
-
-
Korona Kielce
Kolejka 23
12.03.2022
ŁKS Łódź
- -
Stomil Olsztyn
12.03.2022
ŁKS Łódź
-
-
Stomil Olsztyn
12.03.2022
Korona Kielce
- -
Resovia Rzeszów
12.03.2022
Korona Kielce
-
-
Resovia Rzeszów
12.03.2022
GKS Jastrzębie
- -
Miedź Legnica
12.03.2022
GKS Jastrzębie
-
-
Miedź Legnica
12.03.2022
Puszcza Niepołomice
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12.03.2022
Puszcza Niepołomice
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12.03.2022
SKRA Częstochowa
- -
Sandecja Nowy Sącz
12.03.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Sandecja Nowy Sącz
12.03.2022
GKS Tychy
- -
Zagłębie Sosnowiec
12.03.2022
GKS Tychy
-
-
Zagłębie Sosnowiec
12.03.2022
GKS Katowice
- -
Chrobry Głogów
12.03.2022
GKS Katowice
-
-
Chrobry Głogów
12.03.2022
Odra Opole
- -
Arka Gdynia
12.03.2022
Odra Opole
-
-
Arka Gdynia
12.03.2022
Górnik Polkowice
- -
Widzew Łódź
12.03.2022
Górnik Polkowice
-
-
Widzew Łódź
Kolejka 24
19.03.2022
Stomil Olsztyn
- -
Górnik Polkowice
19.03.2022
Stomil Olsztyn
-
-
Górnik Polkowice
19.03.2022
Widzew Łódź
- -
Odra Opole
19.03.2022
Widzew Łódź
-
-
Odra Opole
19.03.2022
Arka Gdynia
- -
GKS Katowice
19.03.2022
Arka Gdynia
-
-
GKS Katowice
19.03.2022
Chrobry Głogów
- -
GKS Tychy
19.03.2022
Chrobry Głogów
-
-
GKS Tychy
19.03.2022
Zagłębie Sosnowiec
- -
SKRA Częstochowa
19.03.2022
Zagłębie Sosnowiec
-
-
SKRA Częstochowa
19.03.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
Puszcza Niepołomice
19.03.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
Puszcza Niepołomice
19.03.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
GKS Jastrzębie
19.03.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
GKS Jastrzębie
19.03.2022
Miedź Legnica
- -
Korona Kielce
19.03.2022
Miedź Legnica
-
-
Korona Kielce
19.03.2022
Resovia Rzeszów
- -
ŁKS Łódź
19.03.2022
Resovia Rzeszów
-
-
ŁKS Łódź
Kolejka 25
26.03.2022
Resovia Rzeszów
- -
Stomil Olsztyn
26.03.2022
Resovia Rzeszów
-
-
Stomil Olsztyn
26.03.2022
ŁKS Łódź
- -
Miedź Legnica
26.03.2022
ŁKS Łódź
-
-
Miedź Legnica
26.03.2022
Korona Kielce
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.03.2022
Korona Kielce
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.03.2022
GKS Jastrzębie
- -
Sandecja Nowy Sącz
26.03.2022
GKS Jastrzębie
-
-
Sandecja Nowy Sącz
26.03.2022
Puszcza Niepołomice
- -
Zagłębie Sosnowiec
26.03.2022
Puszcza Niepołomice
-
-
Zagłębie Sosnowiec
26.03.2022
SKRA Częstochowa
- -
Chrobry Głogów
26.03.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Chrobry Głogów
26.03.2022
GKS Tychy
- -
Arka Gdynia
26.03.2022
GKS Tychy
-
-
Arka Gdynia
26.03.2022
GKS Katowice
- -
Widzew Łódź
26.03.2022
GKS Katowice
-
-
Widzew Łódź
26.03.2022
Odra Opole
- -
Górnik Polkowice
26.03.2022
Odra Opole
-
-
Górnik Polkowice
Kolejka 26
2.04.2022
GKS Katowice
- -
Górnik Polkowice
2.04.2022
GKS Katowice
-
-
Górnik Polkowice
2.04.2022
Stomil Olsztyn
- -
Odra Opole
2.04.2022
Stomil Olsztyn
-
-
Odra Opole
2.04.2022
Widzew Łódź
- -
GKS Tychy
2.04.2022
Widzew Łódź
-
-
GKS Tychy
2.04.2022
Arka Gdynia
- -
SKRA Częstochowa
2.04.2022
Arka Gdynia
-
-
SKRA Częstochowa
2.04.2022
Chrobry Głogów
- -
Puszcza Niepołomice
2.04.2022
Chrobry Głogów
-
-
Puszcza Niepołomice
2.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
- -
GKS Jastrzębie
2.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
-
-
GKS Jastrzębie
2.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
Korona Kielce
2.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
Korona Kielce
2.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
ŁKS Łódź
2.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
ŁKS Łódź
2.04.2022
Miedź Legnica
- -
Resovia Rzeszów
2.04.2022
Miedź Legnica
-
-
Resovia Rzeszów
Kolejka 27
9.04.2022
Miedź Legnica
- -
Stomil Olsztyn
9.04.2022
Miedź Legnica
-
-
Stomil Olsztyn
9.04.2022
Resovia Rzeszów
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
9.04.2022
Resovia Rzeszów
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biała
9.04.2022
ŁKS Łódź
- -
Sandecja Nowy Sącz
9.04.2022
ŁKS Łódź
-
-
Sandecja Nowy Sącz
9.04.2022
Korona Kielce
- -
Zagłębie Sosnowiec
9.04.2022
Korona Kielce
-
-
Zagłębie Sosnowiec
9.04.2022
GKS Jastrzębie
- -
Chrobry Głogów
9.04.2022
GKS Jastrzębie
-
-
Chrobry Głogów
9.04.2022
Puszcza Niepołomice
- -
Arka Gdynia
9.04.2022
Puszcza Niepołomice
-
-
Arka Gdynia
9.04.2022
SKRA Częstochowa
- -
Widzew Łódź
9.04.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Widzew Łódź
9.04.2022
GKS Tychy
- -
Górnik Polkowice
9.04.2022
GKS Tychy
-
-
Górnik Polkowice
9.04.2022
GKS Katowice
- -
Odra Opole
9.04.2022
GKS Katowice
-
-
Odra Opole
Kolejka 28
16.04.2022
SKRA Częstochowa
- -
Górnik Polkowice
16.04.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Górnik Polkowice
16.04.2022
Stomil Olsztyn
- -
GKS Katowice
16.04.2022
Stomil Olsztyn
-
-
GKS Katowice
16.04.2022
Odra Opole
- -
GKS Tychy
16.04.2022
Odra Opole
-
-
GKS Tychy
16.04.2022
Widzew Łódź
- -
Puszcza Niepołomice
16.04.2022
Widzew Łódź
-
-
Puszcza Niepołomice
16.04.2022
Arka Gdynia
- -
GKS Jastrzębie
16.04.2022
Arka Gdynia
-
-
GKS Jastrzębie
16.04.2022
Chrobry Głogów
- -
Korona Kielce
16.04.2022
Chrobry Głogów
-
-
Korona Kielce
16.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
- -
ŁKS Łódź
16.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
-
-
ŁKS Łódź
16.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
Resovia Rzeszów
16.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
Resovia Rzeszów
16.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Miedź Legnica
16.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
Miedź Legnica
Kolejka 29
23.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Stomil Olsztyn
23.04.2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
Stomil Olsztyn
23.04.2022
Miedź Legnica
- -
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2022
Miedź Legnica
-
-
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2022
Resovia Rzeszów
- -
Zagłębie Sosnowiec
23.04.2022
Resovia Rzeszów
-
-
Zagłębie Sosnowiec
23.04.2022
ŁKS Łódź
- -
Chrobry Głogów
23.04.2022
ŁKS Łódź
-
-
Chrobry Głogów
23.04.2022
Korona Kielce
- -
Arka Gdynia
23.04.2022
Korona Kielce
-
-
Arka Gdynia
23.04.2022
GKS Jastrzębie
- -
Widzew Łódź
23.04.2022
GKS Jastrzębie
-
-
Widzew Łódź
23.04.2022
Puszcza Niepołomice
- -
Górnik Polkowice
23.04.2022
Puszcza Niepołomice
-
-
Górnik Polkowice
23.04.2022
SKRA Częstochowa
- -
Odra Opole
23.04.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Odra Opole
23.04.2022
GKS Tychy
- -
GKS Katowice
23.04.2022
GKS Tychy
-
-
GKS Katowice
Kolejka 30
27.04.2022
Stomil Olsztyn
- -
GKS Tychy
27.04.2022
Stomil Olsztyn
-
-
GKS Tychy
27.04.2022
GKS Katowice
- -
SKRA Częstochowa
27.04.2022
GKS Katowice
-
-
SKRA Częstochowa
27.04.2022
Odra Opole
- -
Puszcza Niepołomice
27.04.2022
Odra Opole
-
-
Puszcza Niepołomice
27.04.2022
Górnik Polkowice
- -
GKS Jastrzębie
27.04.2022
Górnik Polkowice
-
-
GKS Jastrzębie
27.04.2022
Widzew Łódź
- -
Korona Kielce
27.04.2022
Widzew Łódź
-
-
Korona Kielce
27.04.2022
Arka Gdynia
- -
ŁKS Łódź
27.04.2022
Arka Gdynia
-
-
ŁKS Łódź
27.04.2022
Chrobry Głogów
- -
Resovia Rzeszów
27.04.2022
Chrobry Głogów
-
-
Resovia Rzeszów
27.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
- -
Miedź Legnica
27.04.2022
Zagłębie Sosnowiec
-
-
Miedź Legnica
27.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
27.04.2022
Sandecja Nowy Sącz
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 32
7.05.2022
SKRA Częstochowa
- -
Stomil Olsztyn
7.05.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Stomil Olsztyn
Kolejka 33
14.05.2022
Górnik Polkowice
- -
Resovia Rzeszów
14.05.2022
Górnik Polkowice
-
-
Resovia Rzeszów
14.05.2022
SKRA Częstochowa
- -
Puszcza Niepołomice
14.05.2022
SKRA Częstochowa
-
-
Puszcza Niepołomice
P